DE 34 DELTAGERE PÅ WORKSHOPPEN 15.-17. SEPTEMBER

Anders Groth, Lærer Gl. Hasserisskole, Aalborg kommune

Anders Hagedorn, projekt “det bedste i Charlottekvarteret”

Anders Venov Schrøder, lærer Gl. Hasserisskole, Aalborg kommune

Birgit Jensen, Vice skoleleder Gl. Hasserisskole, Aalborg kommune

Cathrine Broe Mølgaard, Elevrådsformand Gl. Hasserisskole, Aalborg kommune

Charlott Bamford Christensen, AKT, Lejre kommune

Elisabet Rahbek Sundgaard, lærer Gl. Hasserisskole, Aalborg kommune

Eva Hindsgavl Brink, skolekonsulent, Københavns kommune

Freja Kathrine Lejsgaard, Studerende ved UCN læreruddannelsen Aalborg

Gitte Haurholm, projekt “det bedste i Charlottekvarteret”

Heinz Bundgaard Larsen, Pædagog Gl. Hasserisskole, Aalborg kommune

Helle Nilsson, lærer Åbybroskole, Jammerbugt kommune

Henrik Johansen, lærer Gl. Hasserisskole, Aalborg kommune

Jannie Ahle, Projektleder i Børne- og Ungdomsforvaltningen, Københavns kommune

Jannie Hangaard, lærer Åbybroskole, Jammerbugt kommune

Jesper Tøllbøll Mortensen, DUS-leder Gl. Hasserisskole, Aalborg kommune

Katarina Berg, projekt “det bedste i Charlottekvarteret”

Kathrine Frank Bak

Kenneth Jakobsen Bøye, afdelingsleder Åbybroskole, Jammerbugt kommune

Kristine Stær, Studerende ved UCN læreruddannelsen Aalborg

Lise Winther-Olsen

Marianne Boholt, Studerende RUC

Ninna Wedendahl, ledende skolebibliotekar og dansklærer Gl. Hasserisskole, Aalborg kommune

Petra Stegenborg Poulsen, elevrådet Gl. Hasserisskole, Aalborg kommune

Sara Røjkær, DR Nordjylland

Sia Sørensen, studerende DPU, København

Sine Lindblad Flyvbjerg, Studerende ved UCN læreruddannelsen Aalborg

Susanne Zimmer, Skoleleder Gl. Hasserisskole, Aalborg kommune

Søren Thorborg, Områdechef, Københavns kommune

Søren Winther-Olsen

Thor Salling, projekt “det bedste i Charlottekvarteret”

Torben Pedersen, afdelingsleder Gl. Hasserisskole, Aalborg kommune

Vibeke Knøsgaard Jensen, lærer Gl. Hasserisskole, Aalborg kommune

Vivian Maier Rasmussen, lærer Virklund Skole, Silkeborg kommune

FACILITATORER

Toke Paludan Møller fra InterChange

Monica Nissén fra  InterChange

Carl Damm

Anne Madsen fra Kaospiloterne

June Kromann fra Gl. Hasserisskole

Mogens Dam fra Gl. Hasserisskole

Nanna Frank fra Under Ombygning